Vakar, 1. oktobrī, Cēsu iedzīvotājiem atklāja pirmo finanšu pašapkalpošanās centru – Luminor Uzņēmīgo centru “Cēsis”. Pašapkalpošanās centrā klienti varēs risināt ikdienas finanšu jautājumus, izmantojot piedāvātās attālināto pakalpojumu iespējas, kā arī pēc nepieciešamības organizēt attālinātas vai klātienes individuālas konsultācijas ar finanšu konsultantiem un biznesa partneriem.

“Esam priecīgi atklāt pirmo Luminor finanšu pašapkalpošanās centru. Tas ir notikums gan mums, gan cēsniekiem, jo speram nākamo soli, lai piedāvātu klientiem tādu servisu, kā viņi vēlas. Šis centrs ir pielāgots, lai vienkāršotu klientu ikdienu un palīdzētu klientam ietaupīt pašu svarīgāko – laiku.  Esam apvienojuši divas būtiskākās lietas, ko redzam, ka ikdienā novērtē mūsu klienti – iespēju individuāli un ātri veikt finanšu darbības, ko klients var un vēlas izdarīts pats. Tajā pašā laikā būt rokas stiepiena attālumā un saņemt bankas konsultanta padomu, kad tas nepieciešams,” saka Normunds Rudzītis, Luminor privātpersonu segmenta vadītājs.

Pašapkalpošanās centrā “Cēsis” klienti varēs:

  • ērti piekļūt Luminor internetbankai
  • izņemt un iemaksāt skaidru naudu bankomātā
  • iepriekš pieteikties un izmantot atsevišķu tikšanās zonu, lai satiktos ar Luminor finanšu konsultantiem, piedalītos attālinātās konsultācijās, organizētu tikšanās ar partneriem u.c.

“Šī gada laikā esam aktīvi strādājuši, lai pabeigtu banku apvienošanās procesus. Esam vturpinājuši Luminor biznesu, finansējot nozīmīgus projektus, piesaistot mūsu komandai lieliskus ekspertus un partnerus, kā arī veicot nozīmīgas investīcijas nākotnei. Esam arī turpinājuši mūsu digitalizācijas plānus un spēruši pirmos nozīmīgos soļus, lai vienkāršotu klientu servisu. Tādēļ esam īpaši gandarīti, ka tieši Cēsīs atklājam pirmo Luminor finanšu pašapkalpošanās centru. Centrs pielāgots, lai pamata finanšu darbības ikviens klients varētu veikt patstāvīgi, savukārt padziļinātas konsultācijas vai papildus sarunas ar klientu – organizētas pēc klienta vēlēšanās, izmantojot mājīgās Luminor telpas,” tā Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

Uzņēmīgo centrs “Cēsis” atradīsies t/c Maxima Valmieras ielā 17A, Cēsīs un klientiem būs atvērts katru nedēļas dienu no pulksten 8:00 līdz 22:00.

Vairāk informācijai: Signe Lonerte, Luminor Komunikācijas un zīmola vadītāja