Luminor tiek izveidota laikā, kad nav nekā pastāvīgāka par pārmaiņām. Tā ir moderna, jaunas paaudzes banka, kas sniedz finanšu pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijā un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā mūsu vietējie tirgi - Igaunija, Latvija un Lietuva - mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni.

Mūsu vērtības

Mūsu mērķis ir veidot uz klientiem orientētu kultūru, kas atbilst mūsdienīga cilvēka un mūsu vērtībām:

  • Zinātkāre: virza pārmaiņas labākai rītdienai
  • Sadarbība: mēs novērtējam komandas garu un ticam, ka komandas mērķi virza uz lielākiem sasniegumiem
  • Fokuss: skaidri mērķi un fokuss ļauj katram no mums uzņemties iniciatīvu un rīkoties

Luminor apvieno divas mūsu visspēcīgākās iezīmes. Pirmā nosaukuma vārda daļa izsaka mūsu mērķi – veidot labāku rītdienu.  Lumin- ir vārda sakne latīņu vārdam ar nozīmi “gaisma”. Tādi mēs vēlamies būt mūsu klientiem – redzama zīme pozitīvām pārmaiņām.

-Nor atsaucas uz saknēm mūsu mātes uzņēmumos, Ziemeļvalstu bankās, un plašākā nozīmē – uz valstīm, kurās mēs dzīvojam un strādājam. -Nor ir atvasināta no vārda Ziemeļvalstis. Tās ir valstis, kas dibinājušas vienu no stabilākajām banku sistēmām pasaulē un var lepoties ar augstākajiem standartiem klientu apkalpošanā.

Mēs esam apvienojuši šīs kvalitātes vienā vārdā, kas savā veidā būs kā ceļvedis mūsu klientiem un kolēģiem, atgādinot, ko mēs pārstāvam un kāpēc.